rok założenia 1999
085 7444 800
aga@avangarda.com.pl

usługi fryzjerski

Organic Curl Systems (Amerykańskie fale,loki)
Zabieg dzięki któremu możemy uzyskać skręt włosów w dowolnej formie.Zabieg jest 100% bezpieczny dla włosów .Nie zawiera amoniaku i ma naturalne ph.Działanie opiera się na cysteaminie.Stylizacja utrzymuje się nawet do 12 miesięcy.Zabieg można wykonać na włosach rozjaśnionych,Farbowanych i naturalnych.
Koloryzacja Thermale Spa
To pierwsza koloryzacja powstała z użyciem wody termalnej. Dokładniej wody z term Terme di Chianciano, której zawartość siarki, magnezu i wapnia gwarantuje niezwykłe działanie oczyszczające i remineralizujące, dzięki któremu włosy odnajdą swoje witalność i piękno. Farba nie zawiera amoniaku, PPD, alkoholu etylowego, parabenów, parafiny i olejów mineralnych, formaldehydu, silikonu i sztucznych substancji zapachowych.Po koloryzacji polecamy też zabieg pielęgnacyjny.
Przedłużanie i zagęszczanie włosów
Zajmujemy się przedłużaniem i zagęszczaniem od 2002 roku,posiadamy więc doświadczenie.Włosy klientki muszą mieć minimum 20 cm długości żeby można było wykonać usługę.Cenę liczymy od pasemka.Najczęściej zakładamy od 40 do 80 pasemek.
KERATYNOWE wygładzanie-prostowanie włosów
Czy kiedykolwiek marzyłaś aby Twoje włosy były łatwiejsze do ułożenia? Gładsze? Prostsze? Lśniące? Rozwiązaniem jest keratyna która jest przeznaczona dla każdego typu włosów np.: rozjaśnianych, z pasemkami, bardzo zniszczonych eliminuje puszenie i kręcenie włosów włosy nie wchłaniają brzydkich zapachów: spaliny, dym papierosów pozostawia włosy bardziej gładkie, miękkie i lśniące, ułatwiając ich codzienną stylizację
Ukrywanie siwizny u mężczyzn
UOMO PRO-AGE COLOR- żel koloryzujący siwe włosy w 5 minut, nadający im absolutnie naturalny efekt melanżu.Kolor stopniowo znikający pozwala uniknąć efektu odrostów i zmiany odcienia.ABSOLUTNA REWELACJA!
Sauna ozonowa
Ozonowa sauna parowa jest idealnym zabiegiem głębokiego nawilżania każdego rodzaju włosów: suchych, słabych, porowatych, zniszczonych, pozbawionych blasku. Sauna potęguje efekt użytych odżywek, ampułek regenerujących itp. Emituje ciepło pod wpływem, którego łuski włosa zostają rozchylone a składniki odżywcze zawarte w tych kosmetykach wnikają w głębsze warstwy łodygi włosa. Na koniec zamykają ich łuskę.
Strzyżenie i modelowanie
Profesjonalne strzyżenia pod okiem wykwalifikowanej kadry. Dzięki regularnym szkoleniom personelu oraz indywidualnym podejściu do klienta masz gwarancję zawsze modnej i dobrze układającej się fryzury.
Trwała ondulacja
Misternie ułożone loki za pomocą specjalnego preparatu, który wnika w strukturę włosa i na trwałe zmienia ją.

usługi kosmetyczny

Botolift-zabieg pod oczy
BOTOLIFT jest to zabieg pod oczy z efektem botoxu.