rok założenia 1999
(0)85744 48 00
agaskb1@gmail.com

usługi fryzjerski

Olejowanie włosów
Olejowanie polega na rozprowadzaniu oleju na włosach bądź w razie potrzeby też na skórze głowy. Można go także aplikować od połowy włosów bądź na same końcówki.
Kevin Murphy (zabieg)
Regeneracja Kevin Murphy to rozwiązanie dla osób, które bardzo bronią się przed ścinaniem zniszczonych włosów. Zwykłe drogeryjne odżywki i maski mogą nie dawać pożądanych rezultatów na bardzo zniszczonych włosach.
Olaplex (zabieg)
System Olaplex powstał w USA i został stworzony z myślą o włosach poddawanych intensywnym zabiegom fryzjerskim, takim jak farbowanie, rozjaśnianie, trwała ondulacja czy keratynowe prostowanie. Zabieg najczęściej wykonywany jest podczas koloryzacji i ma na celu ochronę pasm przed osłabieniem i przesuszeniem.
Sombre
Sombre to delikatniejsza, bardziej naturalna wersja koloryzacji ombre. ... Sombre z kolei, to ?soft ombre?, czyli taka wersja koloryzacji, która daje delikatniejszy efekt. Ombre natomiast, to koloryzacja włosów polegająca na stopniowym przejściu od ciemnego koloru u nasady włosów do bardzo jasnego koloru końcówek.
Flamboyage
Flamboyage to nowoczesna metoda farbowania włosów, która daje naturalne efekty wielowymiarowości koloru włosów. Stosując tę metodę można rozjaśnić włosy o 1-2 tony lub je przyciemnić. Skąd wzięło się flamboyage? Farbowanie włosów od lat zmierza w stronę uzyskiwania jak najbardziej naturalnych efektów.
Organic Curl Systems (Amerykańskie fale,loki)
Zabieg dzięki któremu możemy uzyskać skręt włosów w dowolnej formie.Zabieg jest 100% bezpieczny dla włosów .Nie zawiera amoniaku i ma naturalne ph.Działanie opiera się na cysteaminie.Stylizacja utrzymuje się nawet do 12 miesięcy.Zabieg można wykonać na włosach rozjaśnionych,Farbowanych i naturalnych.
Koloryzacja Thermale Spa
To pierwsza koloryzacja powstała z użyciem wody termalnej. Dokładniej wody z term Terme di Chianciano, której zawartość siarki, magnezu i wapnia gwarantuje niezwykłe działanie oczyszczające i remineralizujące, dzięki któremu włosy odnajdą swoje witalność i piękno. Farba nie zawiera amoniaku, PPD, alkoholu etylowego, parabenów, parafiny i olejów mineralnych, formaldehydu, silikonu i sztucznych substancji zapachowych.Po koloryzacji polecamy też zabieg pielęgnacyjny.
Przedłużanie i zagęszczanie włosów
Zajmujemy się przedłużaniem i zagęszczaniem od 2002 roku,posiadamy więc doświadczenie.Włosy klientki muszą mieć minimum 20 cm długości żeby można było wykonać usługę.Cenę liczymy od pasemka.Najczęściej zakładamy od 40 do 80 pasemek.
KERATYNOWE wygładzanie-prostowanie włosów
Czy kiedykolwiek marzyłaś aby Twoje włosy były łatwiejsze do ułożenia? Gładsze? Prostsze? Lśniące? Rozwiązaniem jest keratyna która jest przeznaczona dla każdego typu włosów np.: rozjaśnianych, z pasemkami, bardzo zniszczonych eliminuje puszenie i kręcenie włosów włosy nie wchłaniają brzydkich zapachów: spaliny, dym papierosów pozostawia włosy bardziej gładkie, miękkie i lśniące, ułatwiając ich codzienną stylizację
Ukrywanie siwizny u mężczyzn
UOMO PRO-AGE COLOR- żel koloryzujący siwe włosy w 5 minut, nadający im absolutnie naturalny efekt melanżu.Kolor stopniowo znikający pozwala uniknąć efektu odrostów i zmiany odcienia.ABSOLUTNA REWELACJA!
Sauna ozonowa
Ozonowa sauna parowa jest idealnym zabiegiem głębokiego nawilżania każdego rodzaju włosów: suchych, słabych, porowatych, zniszczonych, pozbawionych blasku. Sauna potęguje efekt użytych odżywek, ampułek regenerujących itp. Emituje ciepło pod wpływem, którego łuski włosa zostają rozchylone a składniki odżywcze zawarte w tych kosmetykach wnikają w głębsze warstwy łodygi włosa. Na koniec zamykają ich łuskę.
Strzyżenie i modelowanie
Profesjonalne strzyżenia pod okiem wykwalifikowanej kadry. Dzięki regularnym szkoleniom personelu oraz indywidualnym podejściu do klienta masz gwarancję zawsze modnej i dobrze układającej się fryzury.
Trwała ondulacja
Misternie ułożone loki za pomocą specjalnego preparatu, który wnika w strukturę włosa i na trwałe zmienia ją.